Szukaj
 
Drukuj  
 
Aktualności

Zebranie Zarządu ZPRyb – Walewice, 07.09.2017.

 

 

      Dnia  07 września 2017 r. w Walewicach odbyło się Zebranie Zarządu Związku Producentów Ryb. W zebraniu uczestniczyli licznie przybyli członkowie Zarządu oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Pan Kazimierz Rak.
 
      Podczas Zebrania analizowano bieżące sprawy Związku, jak również aktualne problemy rybactwa. Zarząd podjął jednogłośnie Uchwałę, nie wyrażającą zgody na proponowane przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej kwoty, stanowiące 55% środków przewidzianych w rozporządzeniu w ramach  Działania 2.5. „Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe”. Zarząd ZPRyb podtrzymuje swoje stanowisko, wyrażone Uchwałą nr 3/2017 Zarządu Związku z dnia 16 lutego 2017 r., że rybakom należy się 100% obiecanej kwoty.
 
      Jednocześnie Prezes Związku, Pan Marek Trzcieliński poinformował zebranych, że w dniu 12 września 2017 r. w Żabieńcu odbędzie się w powyższej sprawie spotkanie Rybackiego Sztabu Kryzysowego, w którym udział wezmą również przedstawiciele Związku Producentów Ryb.
         czytaj więcej>>>>>
 
     W ramach spraw bieżących ZPRyb, zaplanowano wstępnie terminy odbycia zebrań w Oddziałach Terenowych Związku. Ponadto sporo uwagi poświęcono organizacji Obchodów Święta Rybaka 2017, planowanych w dniu 28 września na stawach w Pyszkowie.
  
 

 


 
 
 
Wróć

Artykuły prasowe, audycje
Zobacz filmy
Drukuj  
Copyright 2010 by www.natia.net.pl   |  Zaloguj  |  Zarejestruj