Szukaj
 
Drukuj  
 
Aktualności

  

  Czytaj więcej...

  

 

  Czytaj więcej... - dot. wsparcia powyżej 4 tys. euro

  Czytaj więcej... - dot. wsparcia do kwoty 4 tys. euro

  

.

 

W dniach 29.09-01.10.2018 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się wystawa pn. „Smaki regionów”. Podczas targów na stoisku promocyjnym zaprezentowały się organizacje rybackie, zrzeszone w Federacji Rybaków Śródlądowych.

  

Dzięki uprzejmości Pana dr Wojciecha Andrzejewskiego, zamieszczamy poniżej artykuł na temat integracji rybaków w przedwojennej Polsce.

Zobacz artykuł...

  

Pobierz wniosek...
Pobierz instrukcję wypełniania...
Informujemy, że
wnioski o
udzielenie pomocy można składać w OR ARiMR od 14.09.2018 r. do 28.09.2018 r

Pomoc skierowana jest do podatników podatku rolnego, którzy w 2018 r. prowadzili chów lub hodowlę ryb słodkowodnych w stawach rybnych położonych na obszarze gmin, w których wystąpiła w 2018 r. susza lub powódź, w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

  

 

  Czytaj więcej...

  

.

Informujemy, że ARiMR opracowała wzór zapytania ofertowego wraz z instrukcją jego wypełniania oraz wzór protokołu z postępowania o udzielenie zamówienia, o których mowa w "Zasadach konkurencyjnego wyboru wykonawców w ramach PO Rybactwo i Morze”.
Wzory te mają charakter przykładowy i w związku z tym nie ma obowiązku ich stosowania w takiej formie.

Link do wzorów...

  
 
Informujemy, że zgodnie z informacją otrzymaną w dniu dzisiejszym z Departamentu Rybołówstwa:
   - zasady udzielania pomocy suszowej nie przewidują konieczności szacowania strat. Warunkiem jest złożenie w odpowiednim terminie wniosku na formularzu, który zostanie udostępniony na stronie internetowej ARiMR i pozytywna weryfikacja przez kierownika biura powiatowego ARiMR,
   - pomoc suszowa jest pomocą w ramach de minimis co oznacza, że po wykorzystaniu pomocy w wysokości 30 000 EURO w okresie 3 lat podatkowych, nie można ubiegać się o dodatkową pomoc de minimis, w tym polegającą na zmniejszeniu lub umorzeniu czynszu dzierżawnego za stawy.
  
Strona 1 z 23First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni   


Artykuły prasowe, audycje
Zobacz filmy
Drukuj  
Copyright 2010 by www.natia.net.pl   |  Zaloguj  |  Zarejestruj