Szukaj
 
Drukuj  
 
Aktualności
 
Informujemy, że zgodnie z informacją otrzymaną w dniu dzisiejszym z Departamentu Rybołówstwa:
   - zasady udzielania pomocy suszowej nie przewidują konieczności szacowania strat. Warunkiem jest złożenie w odpowiednim terminie wniosku na formularzu, który zostanie udostępniony na stronie internetowej ARiMR i pozytywna weryfikacja przez kierownika biura powiatowego ARiMR,
   - pomoc suszowa jest pomocą w ramach de minimis co oznacza, że po wykorzystaniu pomocy w wysokości 30 000 EURO w okresie 3 lat podatkowych, nie można ubiegać się o dodatkową pomoc de minimis, w tym polegającą na zmniejszeniu lub umorzeniu czynszu dzierżawnego za stawy.
  

Informujemy, że dzięki interwencji organizacji rybackich oraz pomocy ze strony Departamentu Rybołówstwa MGMiŻŚ polskie gospodarstwa rybackie będą objęte pomocą finansową ze względu na wystąpienie suszy. 

  Czytaj więcej...

.

 

  

.

 

W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję Związkowi Producentów Ryb, wszystkim Rybakom oraz osobom związanym z rybactwem za wszelką pomoc, okazane nam wsparcie oraz obecność na pogrzebie mojego ojca Bogdana i brata Piotra. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za życzliwość i chęć pomocy w dalszym prowadzeniu gospodarstwa w Topornicy. 

Z wyrazami szacunku, 

Magdalena Malczewska

  

 

W związku z tragiczną śmiercią naszych Kolegów Ś.P. Bogdana Malczewskiego i Piotra Malczewskiego informujemy o numerze rachunku bankowego, na który chętni wspomóc rodzinę mogą przekazać darowizny przelewem. 

Nr konta :   06 2490 0005 0000 4000 9819 6040   
                     Joanna Malczewska   Lipsko 18

W przypadku osób niespokrewnionych darowizny do kwoty 4.902 zł od jednej osoby (jednego darczyńcy) są zwolnione od podatku od spadków i darowizn oraz nie trzeba składać do tej kwoty przelanej darowizny pieniężnej żadnej deklaracji.

  
Strona 4 z 25First   Previous   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni   


Artykuły prasowe, audycje
Zobacz filmy
Drukuj  
Copyright 2010 by www.natia.net.pl   |  Zaloguj  |  Zarejestruj