Szukaj
 
Drukuj  
 
Aktualności

 

 

  Zobacz zdjęcia...   Autorzy zdjęć: K. Karoń, J. Kaszubowski, Red. M. Kaca, D. Grzejdziak-Cichosz.

  Czytaj więcej...

W dniach 2-3 czerwca 2015 r. w Sierakowie odbyła się konferencja pn. "Reaktywacja Technikum Rybackiego w Sierakowie jako przykład niezbędnych inwestycji w rozwój rybactwa polskiego i europejskiego", której organizatorem był LGR Obra-Warta. W konferencji uczestniczył Prezes ZPRyb, Pan Krzysztof Karoń, który wygłosił interesującą prelekcję związaną z tematyką konferencji. Poniżej prezentujemy treść wystąpienia Prezesa K. Karonia.

Czytaj treść wystąpienia...

  

   Zobacz artykuł...

   Źródło: Tygodnik PASSA, Nr 19(758) z dn.14.05.2015 r.

   Autor: Sławomir Litwin - Członek Zarządu ZPRyb.

  

Dnia 28 kwietnia 2015 r. w Siedlcu odbyło się Zebranie Zarządu Związku Producentów Ryb.

  Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy, że Prezes Związku Producentów Ryb - Pan Krzysztof Karoń, otrzymał Dyplom Ministra Gospodarki w uznaniu za aktywne propagowanie przedsiębiorczości oraz wkład w rozwój polskiej gospodarki.     Zobacz dyplom...

  

Informujemy, iż w związku z uwagami zgłoszanymi przez ZPRyb do konsultowanego "Projektu ustawy - Prawo wodne"  otrzymujemy pisma potwierdzające fakt, że ww. projekt budzi szerokie zainteresowanie.

  Czytaj więcej...

Zarząd Związku Producentów Ryb serdecznie dziękuje Wielkopolskiej Izbie Rolniczej za przesłanie do Ministra Środowiska opinii w sprawie projektu ustawy "Prawo wodne", wspierającej stanowisko Związku.

   Czytaj treść opinii WIR...

  

 

  Czytaj więcej...

  

.

Dnia 21.11.2014 r.  w miejscowości Kozły, gmina Ostrzeszów, odbyło się Zebranie Oddziałów: Wielkopolskiego i Łódzkiego Związku Producentów Ryb.

  Czytaj więcej...
Strona 9 z 23First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Ostatni   


Artykuły prasowe, audycje
Zobacz filmy
Drukuj  
Copyright 2010 by www.natia.net.pl   |  Zaloguj  |  Zarejestruj